Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Mavi Yıldız Süslemeli Pasta
1,250.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
1 Yaş Temalı Pasta 20 Kişilik
2,500.00 TL

1 YAŞ PASTALARI

Ebeveynlerin en heyecanlı olduğu durumların başında çocuklarının doğum günleri geliyor. Özellikle anne ve babaların çocuklarının ilk yaşlarını unutulmayacak bir şekilde kutlamak istediklerini görmekteyiz. 1 yaş pastaları , bebeklerin büyüdüklerini adım adım gözler önüne serebiliyor. 1 yaş pastaları sayesinde bebekler büyüdükleri zaman albümlere bakıp mutluluk dolu gözlerle maziye dönebiliyor.

Canınızdan bir parça olarak dünyaya gelen ve gelişimini birlikte görüp mutluluk duyduğunuz çocuklarınızın özel bir şekilde hissedebilmelerini arzuluyorsunuz. Özel hissetmeleri için de en ideal günlerin başında doğum günleri geliyor. Üstelik birinci yaş günüyse, daha da özel kılmak istiyor olmalısınız günü. Bebeğinizin kocaman bir yılı devirmesini pek çok kişiyle birlikte coşkuyla kutlamak, 1 yaş pastası eşliğinde ilk partisini kutlamak sizin için de unutulması zor olan muhteşem bir gün olacaktır. Biz de bu istek ve arzularınızı gerçekleştirmek üzere 1 yaş pastaları yapmaktayız. Konsepte uygun olacak şekilde tasarlanan pastalarla partilerinizi daha özel bir hale eriştirebilmek adına çaba göstermekteyiz. Kaliteli malzemeler kullanarak estetik görünümü amaçladığımız gibi aynı zamanda pastaların tadına da son derece dikkat etmekteyiz. Sizin ve davetlilerin pastadan memnun kalması, memnuniyetini bizlere beyan etmesi başarıyla daha da iç içe bir halde olduğumuzu kendimize hatırlatmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edebiliyoruz.

Sayılı Pastalar

 1 yaş  pastaları görenleri heyecanlandırıyor. Çocukların ruhlarını en iyi şekilde yansıtabilmek adına pastalarımıza sevgimizi katıyoruz. Özellikle sayılı pastalar, birinci yaşta sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü ebeveynler tarafından birinci yaş kutlaması her zaman daha özel görülüyor. En iyi şeker hamurlarını kullanarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve sizin beğeninize sunuyoruz. Partinize gelecek olan misafirleriniz ve çocuklar da pastayı yerken oldukça zevk alacaktır. Kullanılan malzemelerde sağlığa zarar verebilecek bütün ayrıntıları rafa kaldırmaktayız. Başta çocuklar olmak üzere hizmetimizi alan bütün bireylerin sağlığını göz önünde bulundurarak pastalarımızı yapıyoruz. Siz de 1 yaş pastaları hizmetimizden almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda şekillendirmeler yaparak kısa süre dahilinde en iyi şekilde pasta sunuyoruz.

Katlı Pastalar

İç açıcı renkleri görebileceğiniz bu tip pastaların yapımı tek katlı pastalara göre daha zaman alıcı haldedir. Fakat dikkat ve titiz gerekliliklerine uyulduğu taktirde oldukça hoş ve sevimli pastalar ortaya konulabilir. Sıradanlıktan uzak bir 1 yaş pastası siparişi vermek isteyenler için katlı pastaları önerebiliyoruz. Özellikle de birinci yaş partisine kalabalık bir davet sağlamış durumdaysanız katlı 1 yaş pastaları sizin için ideal bir tercih gibi görünüyor.

Doğum günleri unutulmaz anılar içeriyor. Pastalar da doğum günlerinin en önemli detayı olarak düşünülmelidir. En güzel şekilde pasta siparişi vermek istiyorsanız pastalarını taze bir şekilde yapan ve herhangi bir şekilde olumsuzluk içeren malzemeler kullanmayan, güven veren bir pastacıyla anlaşmanız doğru olacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4