Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO
Melek Kanatlı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Çilek Model Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Siyahın Kırmızıya Aşkı
2,000.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Kalbe Giden Güller
1,600.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
GÜL KUTUSU PASTA
950.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Sen Benim Meleğimsin..
1,600.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Kalpli Resimli Pasta 15 Kişilik
1,750.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Aşk Pastası 2 20 kişilik
2,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Aşk Tadında Pastalar 10 Kişilik
1,500.00 TL

AŞK ve SEVGİ PASTALARI

Özel günler, yapılan sürprizler ve özel olarak hazırlanan pastalar eşliğinde çok daha özel ve unutulmaz hallere gelebiliyor. Özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan pastalar, estetiklik açısından ve tat açısından farklı ve güzel olduğunda partileriniz daha eğlenceli hale gelebiliyor. Evde özel kutlamalar yaparken dahi aşk ve sevgi pastaları barındıran pastalarla bambaşka görünümler yakalamanız karşınızdaki değer verdiğiniz kişiyi daha da özel hissettirecektir. Bunun için pasta yapan firma tercihinde bulunurken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü yalnızca dış görünüme önem vermek yanlış olacaktır. Pastayı hazırlarken kullanılacak malzemelerin kalitesi, kullanılan şeker hamurlarının canlılığı da azımsanmayacak düzeyde önem arz ediyor. Bu bahsetmiş olduğumuz detaylara en iyi şekilde dikkat etmekteyiz. Bizim için görünüşün yanında pastalarımızın tadı da ciddi anlamda büyük önem taşıyor. Özel günleri şık bir görünümle buluştururken ağızları tatlandırmak bizim görevimiz.

Sıradanlıktan Uzak Tasarımlı Pastalar

Pastanın yapılan sürprizi farklı bir boyuta taşıması halinde şıklık daha da üst düzeye ulaşacaktır. Sıradanlıktan uzak tasarımlı pastalar yapmaya önem veriyoruz. Özel bir görünüme sahip aşk ve sevgi içeren pastalar yaptığımız durumlarda müşterilerimizin her daim memnuniyetle buluştuğunu görebilmekteyiz. Bu  da işimize daha sıkı bir şekilde bağlanmamıza yardımcı olan büyük bir ayrıntıdır.

aşk ve sevgi pastaları temalı pastalar çoğu zaman sıradan bir görünüme sahip olarak yapılıyor. Kırmızı ve siyah şeker hamurlarından oluşan pastalar artık bireyler tarafından sıkıcı olarak görülüyor. Daha farklı ve daha özel görünümlerle buluşmak müşterilerimizi mutlu hissettiriyor. Bu yüzden pastalarımızı tasarlarken ve hazırlarken bu noktaları merkezimize alarak hareket etmekteyiz. Her sürprizde kullanılan modellerin insanları artık baydığını hissediyoruz. Bu yüzden trend olan pasta modellerini inceliyoruz. Pastalarımızı yaparken her daim yeniliği amaçlıyor, müşterilerimizi daha fazla memnun edebilmenin kapılarını aralamaya dikkat ediyoruz.

Güzel ve Sağlıklı Pastalar

Güzel bir pasta aynı zamanda sağlıklı da olmalıdır. Kullanılan malzemelerin kalitesi, sağlığı riske itmeyecek şeker hamurları kullanmak müşterilerimizin gönlünü de rahatlatacaktır. Bunun için her zaman malzeme ve ürün seçiminde bulunurken temkinli davranmaktayız. Müşterilerimizin güveninin zedelenmesini asla istememekteyiz.

aşk ve sevgi pastaları dolu anlar biriktirmek isteyen ve özel günlerini aşk ve sevgi yüklü pastalarla tatlandırmak isteyenlere başarılı pasta hizmeti garantisini veriyoruz. Çünkü bizde pastalarımıza aşkımızı katıyoruz. Tasarımlarımızı yaparken müşterilerimizin zevklerine ve akıllarında bulunan görünümlere önem veriyoruz. İçerisinde kullanacak olduğumuz keklere, kremalara ve daha diğer bütün malzemelere müşterilerimizin akıllarında bulunanlara kulak kabartarak dikkat ediyoruz.

Muhteşem görünümlü pastalarla özel kıldığınız günleri daha da özel boyutlara taşımak, ağızlarınıza layık pastalar yemek istiyorsanız ve davetlilerinizi de en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek pasta hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz karşısında uygun fiyatlar sunuyor, müşterilerimizin memnuniyetine her şeyden çok önem veriyoruz. Siz de devamlı müşterilerimizden olabilir, özel günlerinize katkıda bulunmamızı dileyebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4