Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı
ÇOCUK PASTALARI Kategorileri
ÇİZGİ FİLM KARAKTER PASTALARI
SEVİMLİ HAYVANLAR

ÜCRETSİZ KARGO
Kedi fareli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Tavşan ve Filli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Spiderman Temalı Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Roblox Temalı Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Deniz Temalı Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Pembe Şato Pastası
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Palyaçolu Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Flamingolu Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kraliçe Figürlü Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Brawl Starts Temalı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Big Boss Kral Taçlı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Barbie Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Hello kity Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Gülen Yüz Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Arılar Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
LOL BEBEK PASTA
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Barcelona Pasta 20 kişilik
2,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Hayvanlar Alemi Pasta
1,750.00 TL

ÇOCUK PASTALARI

Ebeveynler her daim çocuklarını mutlu etmek istiyor. Özellikle doğum günlerinde bu istekler daha da artıyor. Her anne – baba çocuklarının doğum günlerinde özel hissetmelerini diliyor. Çocuk pastaları, partilerin vazgeçilmezi oluyor. Konseptli ve diğer bütün ufak ya da büyük partilerde çocuk pastalarımızla kendimizden söz ettiriyoruz.

Pastaların yalnızca dış yüzeyine önem verilmemesi gerekiyor. Çünkü en az görünümü kadar tadının da güzel olması önem arz ediyor. Mümkün olduğunca pastacı tercihinde bulunurken kaliteden taviz vermeden çalışma gösteren firmadan yana seçim yapmalısınız. Bu sayede daha kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

3 Katlı Çocuk Pastaları

Çocuklarınızın doğum günü partisine çağıracağınız konukların fazla olması halinde bir katlı pasta yetersiz kalacaktır. Pastanıza kat ekleme şansını sunuyoruz. Yapımını aynı kalite düzeyinde yapıyoruz. Kek kalıpları ile dilediğiniz kadar kat ekleme şansımız bulunuyor. Üstelik boyutu da yine aynı şekilde sizin fikrinize göre belirlemekteyiz.

Kekleri gayet doğal bir şekilde süt veya kahve yardımı ile ıslatıyoruz. Hemen ardından ise aralarına ve içlerine en üst düzey kalitede hazırlanmış olan krema, çikolata ve meyve parçaları ekliyoruz. Bu tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Dışını ise konsepte uygun bir şekilde tasarlıyor ve pastaya yansıtıyoruz.  Şeker hamurlarını ise muhakkak sağlıkla iç içe bir halde olandan yana tercih ediyoruz. Çocuk pastaları bizlerin en hassas davrandığı pasta çeşitleridir. Bizleri tercih eden ebeveynlerin çocuklarına sağlığa zarar verebilecek bir pasta sunmak istemiyoruz. Bu konuda son derece profesyonel bir şekilde çalışma göstermekteyiz.

Ürünlerimizin sağlıklı olmasına özen gösterip önem veriyoruz. Çünkü partilerin vazgeçilmez detaylarından olan pastaların çocuklar için gerekli görüldüğünün farkındayız. Çocukları en iyi şekilde mutlu etmek istiyoruz. Özel günleri daha da özel bir hale eriştiren çocuk pastaları, fotoğraf çekilirken dahi kalitesini belli edecek şekilde oluyor.

Farklı Görünümler

Pastalarda görünüm olarak bir hayli geniş bir yelpazemiz mevcudiyet gösteriyor. Dilenen görünümü pastaya yansıtabilmek adına sürekli kendimizi geliştirip yenileştiriyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizlerin başarıya daha hızlı bir şekilde ilerlememize yardımcı oluyor. Bunun için estetik açıdan göze hitap eden pastalar çıkarıyoruz. İnsanların tada da önem verdiğini ve tadın ne denli büyük önem taşıdığını biliyoruz. Taze ürünler kullanmaya, sağlığa zararı dokunabilecek renklendirmelerden uzak durmaya dikkat ediyoruz. Bu gibi detayların sonucunda da gayet başarılı pastalar ortaya çıkıyor.

Siz de eğer çocuğunuzun özel gününü daha özel bir boyuta erişmesini istiyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz. Hiç vakit kaybetmeden istek ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Çocuk pastaları, geri planda tutulmaması gerekilen bir pasta çeşididir. Çocuklarımızın sağlığını her şeyden önde tutmak önemlidir. Bu yüzden bizim için her daim sağlıkla iç içe pastalar kabul görmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4