KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı
DOĞUM GÜNÜ PASTASI Kategorileri
ARABALI PASTA

ÜCRETSİZ KARGO
Fıstık Rengi Retro Pasta
1,100.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kuş Tüyü Konseptli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kedi fareli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Tavşan ve Filli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Spiderman Temalı Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Roblox Temalı Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Deniz Temalı Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Pembe Şato Pastası
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Palyaçolu Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Flamingolu Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kraliçe Figürlü Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Brawl Starts Temalı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Big Boss Kral Taçlı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Barbie Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Gülen Yüz Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Arılar Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Dikiş Nakış 10 kişilik
1,500.00 TL

DOĞUM GÜNÜ PASTASI

Doğum günü sahibinin yaşı ne olursa olsun doğum gününün özelliği hiçbir zaman değişmez. Doğum günü partisi düzenlemek istiyorsanız mutlaka doğum günü pastası tercihinde bulunurken başarılı bir hizmetle karşılaşmak isteyeceksiniz. Doğum günü konseptinizi belirledikten sonra aklınızda doğum günü pastasının nasıl olacağını belirleyeceksiniz. Doğum günü hazırlıklarına başlamadan evvel doğum günü pastasının nasıl olacağına dair net bir fikre sahip olursanız sizin için gidişat o kadar daha kolay olacaktır. Doğum günü pastalarımız, sizlerin konseptini en iyi şekilde tamamlamak üzere yapılıyor. Pastalarımızda tasarım yönünden kusursuzu amaçlıyoruz. Şeker hamurlarımızın kaliteli oluşuna dikkat ediyoruz. Doğum günlerinizin en iyi şekilde olmasını istiyoruz. Hem tat anlamında hem de görünüm anlamında pastanızın sizi tatmin etmesi, motivasyon yüklü bir eğlence yaşamanıza zemin hazırlayacaktır. Pastanın kötü olduğu bir doğum gününde motivasyonunuz düşebilecektir. Bunun için pastacı tercihinde bulunurken dikkatli davranmanız, profesyonel bir pastacı ile anlaşma sağlamanız garantili bir adım olacaktır.

Doğum Günü Konsepti

Erkek çocukları için doğum günü konsepti olarak genellikle Spiderman tercih ediliyor. Konsepte uygun olarak da doğum günü pastasında spiderman yansımaları görülüyor. Çocukların süper kahramanlara olan ilgisi, pastaya da yansıyor.

Kız çocukları ise daha çok sevimli doğum günü konseptlerini tercih etmek istiyor. Anne ve babalar da buna yönelik araştırmalar yapıyor. Şirinler de özellikle son zamanlarda hem konsept olarak hem de doğum günü pastası olarak sıklık ile isteniyor. Mavi, beyaz ve sarı şeker hamurlarının buluştuğu bir doğum günü pastasının kötü olma lüksü var mı?

Gençler ve yetişkinler ise genellikle daha sade ve şık olan doğum günü konseptleri ve konseptlerin görünümünü tamamlayacak bir pasta tercihinde bulunuyor. Pastaya yapılan ufak dokunuşlar ile sıradanlıktan çıkabiliyor partiler. Kısacası doğum günü pastaları, ortamın yumuşamasına yardımcı olurken ağızların güzel tatlarla buluşmasına da fayda sağlıyor.

Doğru Pastacı Tercihi

Son zamanlarda doğum günü partilerini neredeyse herkes yapıyor. Güzel ve özel anların daha özgün bir hale erişmesini isteyenler başarılı pastacıları tercih etmek istiyor. Buna paralel olarak doğum günü pastası tasarlayan ve sunan firmaların da sayısının arttığını görmemiz mümkün oluyor. Özel gününüzde problem yaşamak istemiyorsanız iyi bir seçimde bulunmanız gerekiyor. Çünkü davetlilerinize en güzel şekilde pasta ikramı yapmak istiyorsunuzdur. Bunun için pastanın taze bir şekilde yapılmış olması ve renklerinin canlılığının yanı sıra kaliteli malzeme ve ürünler kullanılarak ortaya profesyonel bir tasarımın çıkması gerekiyor. Siz de eğer bizler gibi kaliteli ve profesyonel pastacılıktan yana bir tutum sergiliyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz. Pastacılık kesinlikle büyük bir profesyonellik gerektiriyor. İstek ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak pastalarımıza sizin hissiyatlarınızı yansıtıyoruz. Böylece sizi yansıtan bir doğum günü pastanız oluyor.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4