KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı
DÜĞÜN / NİŞAN PASTASI Kategorileri
NİŞAN PASTASI

ÜCRETSİZ KARGO
Gold Nişan Pastası
2,600.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Açık Pembe Nişan Pastası
2,600.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kahverengi Krem Kare
2,600.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Gold Güller ve Beyaz
2,350.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Lila Renk ve Güller
2,800.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Küçük Pembe Beyaz Çiçekler
2,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Papatya Süslemeli Pasta
2,300.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Kahverenginin Asaleti 20 Kişilik
2,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Siyah Şeritli Güllü Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Mor ve Krem Renkli Pasta 20 Kişilik
2,750.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Beyaz Çiçekler Pasta 20 Kişilik
2,500.00 TL

DÜĞÜN/ NİŞAN PASTASI

Düğün ve nişanlar özel anları içerisinde bulunduran unutulmaz günlerdendir. Dünya evine girmek isteyenlerin uzun süre önceden plan ve programını yaptığı günlerden olan düğün ve nişan, pek çok ayrıntıyı içinde barındırıyor. Çiftler kusursuz bir program hazırlamak, davetlilerine eşsiz anlar yaşatmak istiyor. Davetlilere sunacak olduğunuz düğün nişan pastası oldukça büyük önem taşıyor. Hem görünüm olarak hem de tat olarak sizi yansıtması gerekiyor. Anın hissiyatıyla uyacağı gibi tat olarak sizden esintiler taşımalı. Düğün nişan pastası doğru ve güzel olduğu taktirde ambiyans tam da istediğiniz gibi olacaktır.

Nişan Pastası

Harfli pastalar, renkli makaronlarla süslenen pastalar ve en önemlisi zarif modeller sizleri bekliyor. Tarzınıza uygun olan nişan pastasını yaptırmanız artık çok daha kolay ve rahat görünüyor. Ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizi tercih etmeniz mümkün kılınıyor. Özel bir tasarım ile de buluşmanız mümkün. Diyabet, fındıksız, laktozsuz ve yumurtasız gibi daha örneğini çoğaltabileceğimiz özel ürün seçenekleri de mevcudiyet gösteriyor.

Romantik ve minimal bir görünüme sahip düğün nişan pastası tercihinde de bulunabilirsiniz. Bu da aslında dikkat çekecektir. Butik davetler içinse ideal olan tek kat nişan figürleri içeren nişan pastası modellerdir. Sizlere en uygun olacak şekilde tasarlanıp hazırlanacaktır.

Aradığınız nişan pastası tek katlı ve ruhu daha canlı, rengarenk bir modelse bu isteğinizi gerçekleştirmek mümkün görünüyor. İster sade ister gösterişli, pek çok tarzda nişan pastalarını sizlere sunabiliyoruz. Nişan masanızı tamamlayabilecek küçük kekler de seçeneklerinize eklenebilir.

Düğün Pastası

Düğün pastası, nişan pastasına oranla daha dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekli olan bir pasta çeşididir. Çünkü genellikle düğüne gelen davetli sayısı her zaman nişana gelen davetli sayısından fazla olmaktadır. Hal böyle olunca davetlilere yetebilecek düzeyde düğün pastası tercihinde bulunmak gerekiyor. Bunun için katlı modellerden faydalanmak gerekiyor. Aynı zamanda daha çok insana sunulacağı için tat olarak da herhangi bir sorun içermemesi gerekiyor.

Pastanın taze olması, görünümünün düğünle uyum içerisinde olması çok daha güzel olacaktır. Düğün pastası oldukça profesyonellik gerektiriyor. Pastacılar tarafından en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir şekilde işlenmesi, tasarlanması ve hazırlanması gerekiyor. İçerisinde kullanılacak olan kremanın kalitesi, kekin yumuşaklığı ve bunların yanında dış yüzeyde kullanılacak şeker hamurunun kalite düzeyi geri planda tutulmamalıdır.

Düğün nişan pastası konusunda herhangi bir hezimete uğramak istemiyorsanız özel günlerinizi garanti altına alarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çocuk pastaları, doğum günü pastaları ve en önemlisi düğün nişan pastası noktasında uzun süreden bu yana hizmetlerimizi sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz. Pastacılık sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeleri her daim yeni işlerimize yansıtmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin akıllarında bulunan tasarımları en iyi şekli ile pastalarımıza yansıtıyoruz, ağızları tatlandırmak adına titiz bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4