Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO
Kuş Tüyü Konseptli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Pembe Ayıcıklı Pasta
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Makyaj Temalı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Gülen Yüz Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Arılar Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
LOL BEBEK PASTA
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Dikiş Nakış 10 kişilik
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Kelebek Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Mimar Pasta
1,550.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Çilek Model Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Gömlek Papyon Pasta
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
Dalton Kardeşler Pasta
1,700.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Denizci Pasta
2,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Şirin Ayılar ve Kalpler
1,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Sarı Papatya ve Melek Kanatları
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Pembe Beyaz Gül ve Şirin Ayı
1,450.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Pembe Gül Fiyonk ve Makyaj
1,500.00 TL

ÖZEL TASARIM PASTALAR

Özel günlerde özgün tatlarla buluşmak isteyenler ve özellikle de estetik bir görünüme sahip pastaları davetlilerine ikram etmeyi dileyenler özel tasarım pastalar yaptırmak istiyor.  Hayalinizi süsleyen görünümleri pastalara dönüştürebiliyoruz. Hem el lezzetinin hem de sanat gözünün olması gerektiğinin farkındayız. Bu doğrultuda sürekli olarak kendimizi geliştirerek özel tasarım pastalar hususunda en iyi sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz.

Tasarım Pasta Fiyatları

Tasarım pasta fiyatları, normal olan pasta fiyatlarına oranla daha yüksek olabilmektedir. Çünkü özel tasarım pastalar, kişiye özel bir şekilde tasarlanır ve hazırlanır. Normal pastalardan tasarım pastaları ayıran en önemli özellik ise kabartma tozunun kullanılmıyor olmasıdır. İçerisinde kullanılan pandispanya, ganaj, krema ve diğer karışımlar hazır bir şekilde olmamaktadır. Hepsi orijinal malzemeler kullanılarak hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. Bu karışımlar hazırlanırken mutlaka doğallıktan yana bir tutum sergilenmektedir. Pastalarımızda kullanmakta olduğumuz malzemeler kesinlikle katkı maddesi içermemektedir. Hazır olmamasına, lezzetin zedelenmemesine önem veriyoruz. Sanatın ve lezzetin bir arada tutulmasını sağlayarak bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetine zemin hazırlıyoruz.

Sanatsal Pastalar

Tasarım pasta denildiği vakit direkt olarak akıllara şeker hamuru geliyor. Diğer pasta modellerinde olduğu gibi özel tasarım pastalar için de şeker hamuru kullanılıyor. Hem içiyle hem de dışıyla size özel bir dünya hazırlıyoruz. Süslemesinden lezzetine dek size hitap edecek ve davetlilerin hoşuna gidecek bir pasta. Özellikle de en belirleyici unsur şeker hamuru oluyor. Dışında kullanmakta olduğumuz şeker hamurunun kaliteli olmasına ve herhangi bir sağlıktan uzak malzeme içermemesine özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizin sağlığını düşünmek bizler için en önde gelen noktadır. Sağlıkla uyumlu olacak pastalar yapmak gereklidir. Son zamanlarda partilerin ve davetlerin artış gösterdiğini görüyoruz. Bu duruma paralel olarak da pastacıların sayısı da artış gösteriyor. Sanatsal pasta hizmeti sunduğunu  iddia eden ve aslında pek de özen verilmeyen pastaların insanlara sunulduğu görülüyor. Bu durum özel günlerinizi ve özel anlarınızı mahvedebilir. Bunun için mutlaka pastacı tercihinde bulunurken profesyonel bir adım atmalısınız. Alanında uzmanlaşmış olan ve pastacılık işini en iyi şekilde, titiz bir şekilde yapan bireylere hayalinizdeki pastayı anlatmalısınız. Bu sayede gözünüzde canlandırdığınız pastayla buluşma şansınız çok daha kolay olacaktır.

Sanatsal pasta yapımları, özel tasarım pastalar noktasında sıklıkla tercih ediliyor. Partilerin konseptine uygun olacak şekilde hazırlanan pastaların güzel görünüme sahip olması o partiyi çok daha güzel bir hale eriştirecektir. Eğer davetlerinizin risksiz bir şekilde olmasını, pastanızın tadının muhteşem olmasını ve görünümde herhangi bir problemin olmamasını istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu kendinize hatırlatabilirsiniz. Bizler bütün ayrıntılara dikkat ederek pastalarımızı tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Bütün detayları inceliyor, uyguluyoruz. Çünkü müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4