Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Fotograf Baskılı Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Resimli Pasta  Kare
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Resim Baskılı Pasta 20 Kişilik
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Barby Resimli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Unicorn Resimli Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Güllü Resimli Pasta 20 Kişilik
1,500.00 TL

RESİMLİ PASTA

Pastaların pek çok farklı çeşidi bulunuyor. Özel tasarım pastalar, resimli pasta gibi bambaşka seçenekler sizlerin beğenisine sunuluyor. Kimileri lezzetleri ile kimileriyse süslemede tercih edilen malzemeler ve ürünler ile değişim göstererek birbirlerinden farklı bir şekilde hazırlanıyor. Pasta lezzetleri kadar pastaların nasıl bir şekilde süslenmiş olduğu da oldukça büyük önem taşıyor. Son senelerde yaş pastaların resimli olması, herkesin ilgisini çeken bir ayrıntıdır. Birçok insan artık resimli pasta tercih ediyor. Hangi yaşta olursanız olum resimli pastaların özel ve özgün olan hali, yüzlerde birer tebessüm oluşmasına vesile oluyor. Genel olarak bakıldığında çok kolay ve rahat bir yöntem kullanılarak resimli pasta yapılıyor. Kullanılan malzemeler sayesinde gayet şık ve estetik görünümler otaya koyuluyor.

Resimli pasta yaparken diğer pastalar gibi yine aynı şekilde pasta tabanının hazırlanması gerekiyor. Pasta tabanı yapabilmek için kek harcının doğru ve eksiksiz malzemeler kullanılarak hazırlanması gereklilik gösteriyor.  Pastanın dışının görünümü kadar içindeki malzemelerin de güzel olması lazım. Bu sayede bir bütün halinde resimli pasta oluşacaktır. Herhangi bir detay geri plana atıldığı durumda istenilen güzellikte pastalar ortaya koymak çok zor olacaktır. Pastayı bir bütün olarak düşünerek tasarımını yapmak, hazırlamak gerekiyor.

Resimli Pasta İçi Nasıl Hazırlanıyor?

Pastanın tabanının soğuması bekleniyor. Sonrasında dikkatli bir şekilde ikiye ayrılıyor. Daha profesyonellikle ip kullanılarak da kesilebilmektedir. Pastamızı özenli bir şekilde ikiye ayırdıktan sonra iç kısmına müşterilerimizin istekleri doğrultusunda meyve suyu ya da süt dökerek kekleri ıslatıyoruz. Bu en önemli ayrıntıdır. Son derece dikkat gerektiren bu kısım doğru bir şekilde yapılmadığı taktirde pastanın tadı istenilen gibi olmayacaktır. Islatılan kekin arasına ise krem şanti ve çikolata sosu sürülüyor ve dilenilen doğrultuda meyveli sos gibi malzemeler kullanılıyor. Damak zevkine göre farklı farklı malzemeler de kullanılabiliyor.

Profesyonel Pastacılık Farkıyla Resimli Pasta

Resimli pasta riskli bir pasta çeşididir. İyi bir şekilde hazırlanmadığı taktirde tadı istenilen gibi olmayacaktır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması gereklilik gösteriyor. Kaliteli olmayan malzeme kullanımı, resimli pastanın kötü bir tada sahip olmasına neden olacaktır.

Profesyonel pastacılık farkı ile resimli pasta fırsatlarıyla buluşabilirsiniz. Pastanın üzerine resim yerleştirmeden evvel kaliteli şeker hamuru ile kaplama işlemini gerçekleştiriyoruz. Şeker hamuru, pastanın tadının net bir şekilde iyi olmasına yardımcı olacaktır. Kullanılacak şeker hamurunun rengi de istenilen doğrultuda tercih edilebiliyor. Ancak resimli pastanın net bir şekilde kendisini gösterebilmesi için beyaz ya da diğer açık renklerde şeker hamurlarının tercih edilmesi daha iyi olacaktır.

Kusursuz bir pasta hizmeti almak ve özel anlarınızın renklenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bu isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastacılık konusunda uzun süredir hizmet veriyoruz. Yalnızca resimli pastada değil diğer bütün seçeneklerimizde kalitemizi konuşturuyoruz ve tasarımlarımızı sunuyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4