Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

ÜCRETSİZ KARGO
Barcelona Pasta 20 kişilik
2,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Cimbom Galatasaray Pasta
1,500.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Trabzonspor Konsept Pasta
1,750.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Beşiktaş CONCEPT pasta
1,750.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Beşiktaş Forma Pasta
2,400.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Beşiktaş Amblemli Çizgili
1,750.00 TL

 

Taraftar pastaları, özellikle sporla iç içe olan bireyler tarafından tercih ediliyor. Kaliteli bir şekilde yapıldığı durumlarda gayet şık ve estetik bir görünüm sunuyor. 4 büyük taraftara özel tasarımlarımızı sizlerle buluşturmaya devam diyoruz. Hazırlayacağımız pastayı ve kişi sayısını seçerek bizlerle isteklerinizi paylaşmanız yeterli oluyor.

Taraftar Pasta Modelleri

Sahalara ve dört büyük taraftarlara özel pasta modellerimizin tadının da oldukça özel olması gününüzü anlamlı kılacaktır. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor taraftarlarını sevindirmeye devam eden birçok seçeneğimiz bulunuyor. Yapılmasını istediğiniz noktaları bizimle paylaşabilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunarak en iyi sonuçları elde ediyoruz.  Sizleri memnun edebilmek adına en üst profesyonellikle çalışıyoruz.

Herkesin tuttuğu bir takım, desteklediği bir takım mevcuttur. Özellikle de çocukların takımlarını çok seviyor olması ve takımlı konseptleri doğum günlerinde istemesi ebeveynlerin taraftar pastaları tercih etmesine zemin hazırlıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş , Trabzonspor başta olmak üzere pek çok takımımız bulunuyor. Bu takımları özel olarak tasarladığımız taraftar pastalarına yansıtarak sizleri memnun ediyoruz.

Hem Estetiklik Hem Enfes Tat

Taraftar pastalarının şık görünmesinin yanında içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesinin doğurduğu tat da çok önemlidir. Taraftar pastaları, doğum günlerinde ya da normal bir sürpriz yapılırken de son zamanlarda sıklık ile tercih ediliyor. Vazgeçilmez seçenekler arasında taraftar pastaları yerini almış durumda. Eşinizi, arkadaşlarınızı ya da kardeşlerinizi taraftar pastası sürprizi yaparak sevindirebilirsiniz. Fanatik taraftarlar için en güzel hediye belki de bu olacaktır.

İsteğinize bağlı olarak renklendirme ve tasarım işlemini en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Tasarımcılarımız tarafından en iyi şekilde tasarlanırken sizlerin fikir ve görüşlerine de önem veriliyor. Hünerli olan ustalarımız tarafından mükemmel lezzetler ortaya çıkıyor ve muhteşem görünümlü pastalar müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Taraftar pastalarınızın iç malzemesinin nasıl olacağını, kaç kişilik istediğinizi, teslim edilme tarihini vs. belirterek sipariş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Pastalarımız çikolatalı, fıstıklı, mevsim meyveli ve daha sayabileceğimiz birçok seçenek doğrultusunda hazırlanabiliyor. Her zaman iç malzeme alternatifini yüksek tutmaya önem veriyoruz.

Siparişiniz pastacılıkta hünere sahip olan ustalarımız tarafından kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Belirtilen adrese, belirlenmiş olan tarihte özel teslimat ile getirilebiliyor.

Sürprizlerinizin gayet başarılı bir pastayla taçlanmasını diliyorsanız taraftar pasta alternatifimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve ürünleri başarılı tasarımlar dahilinde kullanıyoruz. Sonucunda ise müşterilerimizin memnuniyetini görmek daha iyi hizmetler vermemize yardımcı oluyor.

Özellikle erkek çocuklarının hayallerini süsleyen takımların yansımasını onların partilerinde görebilirsiniz. Çocuklarınızı bu vesileyle mutlu etmeniz mümkün. Bizimle iletişime geçerek çocuğunuzun desteklediği takımın pastasının tasarımını isteyebilirsiniz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz bütün taraftar pastalarından müşterilerimizin memnun kaldığını görmekteyiz. Çünkü işimizi en iyi şekilde yapmaya dikkat ederken sağlıklı ürünler kullanmaya, şeker hamurlarında kaliteden taviz vermemeye önem veriyoruz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4